Akualności
Komitety
DODAJ WIZYTÓWKĘ
Kontakt
Serwis wyborczy portalu eSanok.pl
Poznaj kandydatów
Rada Powiatu Sanockiego
KWW KOALICJA SAMORZĄDOWA LUDOWCY I DEMOKRACI
Wolański
Kazimierz Marek
Okręg:1 Nr: 1
Jaślar
Jan Henryk
Okręg:1 Nr: 2
Stępień – Bek
Katarzyna Anna
Okręg:1 Nr: 3
Pasternak
Anna
Okręg:1 Nr: 4
Kozieradzka
Agata Ewa
Okręg:1 Nr: 5
Patrylak
Rafał Jan
Okręg:1 Nr: 6
Wójciak
Igor Paweł
Okręg:1 Nr: 7
Szpara
Marek
Okręg:2 Nr: 1
Fal
Sabina Anna
Okręg:2 Nr: 2
Trebenda
Agnieszka Monika
Okręg:2 Nr: 3
Stach
Łukasz
Okręg:2 Nr: 4
Bednarczyk
Daniel Konrad
Okręg:2 Nr: 5
Niżnik
Sebastian Piotr
Okręg:3 Nr: 1
Dziurawiec
Marzena Ewa
Okręg:3 Nr: 2
Ginalski
Jerzy Józef
Okręg:3 Nr: 3
Zgłobicka
Ewa Teresa
Okręg:3 Nr: 4
Pastuszczak
Marek
Okręg:3 Nr: 5
Dziadosz
Edyta Iwona
Okręg:3 Nr: 6
Nowak
Piotr Paweł
Okręg:3 Nr: 7
Wałęcka
Sabina Anna
Okręg:3 Nr: 8
Król
Kacper Łukasz
Okręg:3 Nr: 9
Kowal
Marian Michał
Okręg:3 Nr: 10
Hałas
Anna Elżbieta
Okręg:4 Nr: 1
Stabryła
Eugeniusz
Okręg:4 Nr: 2
Chowaniec
Jan Bogdan
Okręg:4 Nr: 3
Bielak
Daniel Przemysław
Okręg:4 Nr: 4
Borys
Katarzyna Felicja
Okręg:4 Nr: 5
Pietrasz
Agnieszka
Okręg:4 Nr: 6
Stankiewicz
Marcin Dawid
Okręg:4 Nr: 7
KWW NOWY SAMORZĄD
PIESZCZOCH
Robert
Okręg:1 Nr: 1
HERET
Ewa Maria Posada
Okręg:1 Nr: 2
GAJEWSKI
Mateusz Marek
Okręg:1 Nr: 3
SZATKOWSKA-MACKO
Iwona
Okręg:1 Nr: 4
BANEK
Barbara Czesława
Okręg:1 Nr: 5
BAŁUT
Krzysztof Jan
Okręg:1 Nr: 6
JAWOR
Witold
Okręg:1 Nr: 7
KAWA
Marian Zbigniew
Okręg:3 Nr: 1
KLIMKOWSKI
Grzegorz Tomasz
Okręg:3 Nr: 2
JARCZYK-CZARNIECKA
Ewa Henryka
Okręg:3 Nr: 3
OKLEJEWICZ
Kamila Zofia
Okręg:3 Nr: 4
DRWIĘGA
Ewelina Anna
Okręg:3 Nr: 5
KĘDRA
Dariusz Krzysztof
Okręg:3 Nr: 6
KOT-KORONA
Anna
Okręg:3 Nr: 7
PIEPRZAK
Witold Mirosław
Okręg:3 Nr: 8
WOJTOWICZ
Maciej Patryk
Okręg:3 Nr: 9
WIECH
Lilianna Danuta
Okręg:3 Nr: 10
MYĆKA
Marta Katarzyna
Okręg:4 Nr: 1
GANKIEWICZ
Tomasz
Okręg:4 Nr: 2
KORNASIEWICZ
Anna Stefania
Okręg:4 Nr: 3
HUSAK
Paweł
Okręg:4 Nr: 4
JASIŃSKA
Monika
Okręg:4 Nr: 5
WANIELISTA
Janusz Stanisław
Okręg:4 Nr: 6
PIECUCH
Stanisław Piotr
Okręg:4 Nr: 7
KWW NASZ POWIAT
MAŁEK
Renata Barbara
Okręg:1 Nr: 1
TUTAK
Tomasz Jan
Okręg:1 Nr: 2
LEMCIO
Zdzisław
Okręg:1 Nr: 3
SZTORC
Agata
Okręg:1 Nr: 4
PORĘBSKI
Krystian Michał
Okręg:1 Nr: 5
KRUCZKIEWICZ
Adam Szczepan
Okręg:1 Nr: 6
BAJGER-GOŁĘBIOWSKA
Aneta
Okręg:1 Nr: 7
ZAJĄC
Jacek
Okręg:2 Nr: 1
CZECH
Paweł Janusz
Okręg:2 Nr: 2
KUCHARSKA-KRUCZEK
Karolina Beata
Okręg:2 Nr: 3
ŁUC
Klaudia Daria
Okręg:2 Nr: 4
WOJNAR
Wojciech Franciszek
Okręg:2 Nr: 5
BISKUP
Damian Stanisław
Okręg:3 Nr: 1
OLEJKO
Edward
Okręg:3 Nr: 2
PIETRZYCKA
Małgorzata Jadwiga
Okręg:3 Nr: 3
ORZECHOWSKA
Ewa Barbara
Okręg:3 Nr: 4
DRWIĘGA
Halina Wiesława
Okręg:3 Nr: 5
GÓRAL
Małgorzata
Okręg:3 Nr: 6
STODOLAK
Alicja Elżbieta
Okręg:3 Nr: 7
FURCZAK
Sebastian Arkadiusz
Okręg:3 Nr: 8
WAWRZYŃSKI
Mateusz Krzysztof
Okręg:3 Nr: 9
ROLNIK
Tadeusz
Okręg:3 Nr: 10
DROZD
Adam Tomasz
Okręg:4 Nr: 1
SROKA
Jacek
Okręg:4 Nr: 2
KOBRZYŃSKA
Katarzyna
Okręg:4 Nr: 3
ADAMIAK
Katarzyna Maria
Okręg:4 Nr: 4
MIELNIKIEWICZ
Stanisław
Okręg:4 Nr: 5
WRONIAK
Ewa
Okręg:4 Nr: 6
DASZYK
Wacław Henryk
Okręg:4 Nr: 7
KWW „SAMORZĄDOWCY”
JAWORSKI
Bogusław
Okręg:2 Nr: 1
GROCHOWIANKA
Anna Barbara
Okręg:2 Nr: 2
BISKUP
Beata Natalia
Okręg:2 Nr: 3
BATRUCH-KLAUS
Magdalena
Okręg:2 Nr: 4
STACH
Patryk Marcel
Okręg:2 Nr: 5
STRUŚ
Bogdan Marek
Okręg:3 Nr: 1
ZOSZAK
Robert Marek
Okręg:3 Nr: 2
HAJNUS
Jolanta Małgorzata
Okręg:3 Nr: 3
KORNECKI
Józef Władysław
Okręg:3 Nr: 4
WILK
Edyta
Okręg:3 Nr: 5
STEFAŃSKI
Paweł Jerzy
Okręg:3 Nr: 6
GORZELAŃCZYK
Iwona Liliana
Okręg:3 Nr: 7
RYGLISZYN
Ryszard
Okręg:3 Nr: 8
ORDON-HARŁACZ
Katarzyna Maria
Okręg:3 Nr: 9
FLOREK
Bogdan Marek
Okręg:3 Nr: 10
KW „TOWARZYSTWO SANOKA I ZIEMI SANOCKIEJ”
BETLEJ
Andrzej
Okręg:1 Nr: 1
ORŁOWSKI
Edward
Okręg:1 Nr: 2
NAWALANIEC
Beata Jolanta
Okręg:1 Nr: 3
OBERC-KSENIAK
Małgorzata Magdalena
Okręg:1 Nr: 4
FEJDASZ-CIUPKA
Zofia Aniela
Okręg:1 Nr: 5
GAŁUSZKA
Nina Tacjanna
Okręg:1 Nr: 6
KOWALIK
Leonard Wojciech
Okręg:1 Nr: 7
KRAWCZYK
Wacław
Okręg:2 Nr: 1
GÓRKA
Monika Anna
Okręg:2 Nr: 2
MĄKA
Edward Piotr
Okręg:2 Nr: 3
STEFANOWSKA
Elżbieta Joanna
Okręg:2 Nr: 4
PELC
Małgorzata
Okręg:2 Nr: 5
MACKIEWICZ-ADAMSKA
Lidia Janina
Okręg:3 Nr: 1
CHOWANIEC
Krystyna Cecylia
Okręg:3 Nr: 2
DŻUŁYK
Edyta
Okręg:3 Nr: 3
KIELAR
Jerzy Jan
Okręg:3 Nr: 4
SABAT
Mieczysław Piotr
Okręg:3 Nr: 5
BREJTA
Katarzyna
Okręg:3 Nr: 6
POCAŁUŃ
Mariusz Wiesław
Okręg:3 Nr: 7
WYSOCKI
Grzegorz Andrzej
Okręg:3 Nr: 8
SIKORA
Barbara
Okręg:3 Nr: 9
STABRYŁA
Rafał
Okręg:3 Nr: 10
NIEMCZYK
Daniel
Okręg:4 Nr: 1
STANKIEWICZ
Karol Jan
Okręg:4 Nr: 2
PASTUSZAK
Agnieszka Teresa
Okręg:4 Nr: 3
KOCZERA
Monika Marzena
Okręg:4 Nr: 4
PIĘTKA
Eugeniusz
Okręg:4 Nr: 5
SZAFRAN
Piotr
Okręg:4 Nr: 6
FAL
Elżbieta Katarzyna
Okręg:4 Nr: 7
KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
GALIK-HARHAJ
Krystyna Anna
Okręg:1 Nr: 1
Nitka
Krzysztof
Okręg:1 Nr: 2
HEDESZ
Beata Anna
Okręg:1 Nr: 3
CZAPLA
Marian Franciszek
Okręg:1 Nr: 4
WĘGRZYN
Maria
Okręg:1 Nr: 5
CIUPKA
Stanisław Kazimierz
Okręg:1 Nr: 6
KISZKA
Marian
Okręg:1 Nr: 7
ZUBA
Jerzy Mariusz
Okręg:2 Nr: 1
ZARZYCZNY
Adam
Okręg:2 Nr: 2
PATULAK
Sławomira Joanna
Okręg:2 Nr: 3
KĘPA
Joanna Stanisława
Okręg:2 Nr: 4
ŁUKOWSKI
Mariusz Grzegorz
Okręg:2 Nr: 5
CHĘĆ
Stanisław Marian
Okręg:3 Nr: 1
CHROBAK
Andrzej Bogusław
Okręg:3 Nr: 2
Nabywaniec
Tadeusz
Okręg:3 Nr: 3
WYDRZYŃSKI
Jan
Okręg:3 Nr: 4
WINCZOWSKA
Agata
Okręg:3 Nr: 5
ROJEK
Renata
Okręg:3 Nr: 6
PUCHAŁA
Leszek
Okręg:3 Nr: 7
JASIK
Magdalena Feliksa
Okręg:3 Nr: 8
WÓJCICKA
Alina Teresa
Okręg:3 Nr: 9
PENGRYN
Piotr Mariusz
Okręg:3 Nr: 10
CECUŁA
Janusz Henryk
Okręg:4 Nr: 1
SKOCZOŁEK
Jolanta Edyta
Okręg:4 Nr: 2
KOT
Łukasz Mateusz
Okręg:4 Nr: 3
KOBIAŁKA
Janina
Okręg:4 Nr: 4
BUCZKOWICZ
Krystyna Stanisława
Okręg:4 Nr: 5
WOLANIN
Grzegorz Piotr
Okręg:4 Nr: 6
GIBAŁA
Zbigniew
Okręg:4 Nr: 7
Lista komitetów
Do otwarcia lokali wyborczych pozostało:
Godziny otwarcia lokali: 7:00 - 21:00
DODAJ WIZYTÓWKĘ WYBORCZĄ
0
DNI
0
GODZIN
0
MINUT
0
SEKUND
Kandydaci do:
Sejmik Województwa Podkarpackiego - m. Krosno, powiaty: bieszczadzki, brzozowski, jasielski, krośnieński, leski, sanocki
Rada Powiatu Sanockiego - gminy: Besko, Bukowsko, Zarszyn, Komańcza
Rada Powiatu Sanockiego - gmina Zagórz
Rada Powiatu Sanockiego - gmina miejska Sanok
Rada Powiatu Sanockiego - gminy: Sanok (gmina wiejska), Tyrawa Wołoska
Rada Gminy Komańcza
Rada Miejska w Zagórzu
Rady Gminy Bukowsko
Rada Gminy Zarszyn
Rada Gminy w Besku
Rada Gminy Tyrawa Wołoska
Rada Gminy w Sanoku
Rada Miasta Sanoka
Burmistrz Miasta Sanoka
Burmistrz Miasta i Gminy Zagórz
Wójt Gminy Komańcza
Wójt Gminy Sanok
Wójt Gminy Tyrawa Wołoska
Wójt Gminy Besko
Wójt Gminy Zarszyn
Wójt Gminy Bukowsko