Serwis wyborczy portalu Esanok.pl

Poznaj kandydatów

Jesteśmy starannie i dobrze przygotowani na powrót do samorządu


Konwencja wyborcza KKW SLD – Lewica Razem odbyła się w niedzielne popołudnie w sanockim „Klubie Górnika”. Rozpoczynając Konwencję, lider lewicy w powiecie powiedział „to w tym miejscu po raz ostatni 16 lat temu odbyła się nasza Konwencja. Okazała się ona początkiem wyborczego marszu do zwycięstwa w powiecie i mieście. Niech tak będzie i obecnie. Wiemy co zmienić, wiemy jak to zmienić, mamy kompetentną grupę ludzi potrafiących tego dokonać".

Po wystąpieniach programowych odbyły się prezentację kandydatów do Sejmiku, samorządu powiatowego i miejskiego. Szczegółowy program dla miasta zaprezentował kandydat na Burmistrza miasta Robert Płaziak. Wieloletni brak lewicy w samorządzie powiatu i miasta spowodował że rządząca przez ostatnie cztery lata w mieście i powiecie Zjednoczona Prawica z koalicjantami, zdemolowały budżety tych samorządów, doprowadziły do zapaści publicznej służby zdrowia, a o ulicach dyskutowano wtedy kiedy na polecenie IPN-u zmieniano ich nazwy. Dlatego odpowiadając na prośby i apele mieszkańców ziemi sanockiej o konieczności powrotu lewicy do samorządu terytorialnego Marian Kawa powiedział: - Jesteśmy znów na to starannie i dobrze przygotowani, wracamy licząc na społeczne poparcie, na glosy ludzi mądrych i rozsądnych. Nie zostańcie w domu w dniu 21 października 2018.

[ngg_images source="galleries" container_ids="6673" display_type="photocrati-nextgen_basic_thumbnails" override_thumbnail_settings="1" thumbnail_width="128" thumbnail_height="106" thumbnail_crop="1" images_per_page="0" number_of_columns="5" ajax_pagination="0" show_all_in_lightbox="0" use_imagebrowser_effect="0" show_slideshow_link="0" slideshow_link_text="[Pokaz zdjęć]" order_by="sortorder" order_direction="ASC" returns="included" maximum_entity_count="500"]

materiały nadesłane